KONST / Litografier / Färglitografi 6343269
nr 634 3269
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi , Astri Bergman-Taube (1898-1980), "Välkommen härliga Sjösala vår", 35 x 54
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 12 april 2010
kl 18:47:15
150 kr
300 kr
250 kr
350 kr
400 kr
650 kr
500 kr
600 kr
800 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube